بهترین مدرس اسکیس

بهترین مدرس اسکیس

1398/03/08

معرفی کلاس اسکیس دکتر علی نیا

کلاس های اسکیس در جاهای مختلف، ساختار های متفاوتی رو داره، برخی از اساتید سعی می کنند که ترسیمات و اتفاقات نهایی رو به دانشجو آموزش بدن، یعنی یه پلان رو میکشن و میگن مثل همین بکشید. اما برخی از اساتید روش های رسیدن به فرم و حجم و... رو به دانشجو یاد میدن.‌ یعنی "ماهی گیری" رو به دانشجو یاد میدن که دانشجو اگه فرمی ترسیم میکنه فرم "خودمش" رو ترسیم میکنه.
این روش تدریس بسیار سودمنده از این جهت که ترسیمات سرکلاس و سر آزمون اسکیس شبیه هم نیست.
دانشجو خلاق به بار میاد و توانایی تحلیل و ترسیم فرم ها، پلان ها و... متفاوت را دارد.

کلاس اسکیس دکتر علی نیا یکی از بهترین مدرسان اسکیس، که ساختاری بسیار متفاوت نسبت به کلاسای دیگر و با روش های بسیار عالی، خلاقیت در طراحی و ترسیم را در دانشجو افزایش میدهد.
روند کلاس، ترسیم و فراگیری روش های متفاوت رسیدن به محصوله... یعنی انواع روش ها برای رسیدن به پلان و یا فرم و نما و... را در سرکلاس آموزش میدهند، و دانشجو خودش به محصول نهایی که از روی ‌کتاب و یا ترسیم استاد کپی‌ نکرده، طراحی‌ و ترسیم می کند.
یکی دیگر از ویژگی های کلاس دکتر علی نیا، دانش بالای ایشون از موضوعات اسکیس می باشد، ارتباط مستقیم با اساتید دانشگاه تهران، دانشگاه هنر تهران و دانشگاه یزد، توانسته شناخت بسیار خوبی از تفکران طراحان سوال رو داشته باشد. (البته دکتر ایوب علی نیا استاد دانشگاه تهران هستند، طرح ۴ کارشناسی)

در اختیار داشتن اساتید متنوع که هر یک در یک موضوع تخصص دارند نیز از ویژگی های مثبت این کلاس می باشد.

راجع به اسکیس بیشتر صحبت خواهیم کرد...